July 28, 2016

Kodumaad vallutamas

Milline vahva elu on nüüd lahti läinud, mil taas Eestis resideerin! Erinevad saunad nõuavad kütmist, laukad vallutamist ja marjad korjamist - rääkimata kallitest sõpradest, kelle elu keerdkäikudega tahaks end üle kõige taas kurssi viia. Et tänavune suvi jääb üsna üürikeseks, on mu päevad hetkel tihedalt tegevusi täis pikitud - ikka mõttega võimalikult palju kogeda. Samas jälgin, et planeerimine ei tekitaks stressi ning et kõiki mu toimetusi saadaks ikka muretus ja elurõõm. Praegu on sellega kõik kõige paremas korras. :)
Tänased pildid pärinevad Endla rabast, kuhu võtsime Kaisa, Maali ja Marilinnuga suuna üleeile hommikul kell viis. Ka jõuluhommikut sai tervitatud sama seltskonnaga samas paigas. Toona andsime tõotuse, mis seisab mustvalgel blogiski: "Endla rappa lubasime suvel tingimata naasta, et siis lõpmatuseni mööda laukaid ujuda, vahepeal pisikestel saarekestel hinge tõmmata, võileibu süüa ning seejärel taas pea ees vette hüpata. Oh seda magusat suveootust!" 
Siis ei osanud me aga ettegi kujutada, kuidas tegelikult terve raba vallutame, karsumdi vette kargame, kõikvõimalikke mättaid statiivina kasutame ning äärmiselt madalast külastajate arvust (silmasime viie tunni jooksul kolme inimest) tingituna päris topless ringi kalpsame. 
Võileibu me ei söönud. Küpsetest mahladest lõhkevaid tomateid-kurke otse vanaema kasvuhoonest, pruunitäpilisi banaane ning Marilinnu valmistatud peedibrownie't aga küll. 
Ülejäänud toimetusi ma blogis lahkama ei hakka, kirjutan taas, kui tekib uusi pilte või mõni mõttearendus. Lõppakordiks aga veel üks ettekujutus sellest, kuidas laukaid mööda laudteest üha kaugemale triivitud sai:
Soovin kõigile kaunist suve jätku!

4 comments: