August 18, 2016

Humans of Bergen

Võib-olla on hea, et esimesel viiel Bergenis veedetud päeval ladistas vihma ning vingus kõle tuul - oskan nüüd soojast päikeselisest ilmast (millele ehk muidu nõnda suurt tähtsust ei olekski omistanud) sajaga mõnu tunda. Haarasin täna sinist taevast nähes näppu kaamera ning sisenesin vapralt toretsevasse uste-akende-lillepottide-postkastide rägastikku, mis võttis silme eest kirjuks. Lillepottidest ja postkastidest kõnetasid mind aga veel enam inimesed, kes ajasid mõnuga oma rida. Mõned püüdsin ikka kinni ka! Pikka juttu ei järgne, juhatan teid hoopis üürikesele Bergeni-hõngulisele eksursioonile.
Sellised nad ongi, need Bergeni elanikud. Päris toredad teised - tulge visake pilk peale, kui ei usu!
Sel noodil tõmban tänaseks otsad kokku. Kuid enne veel peab ilmavalgust nägema üks pilt... Sest kes sobikski postitust paremini lõpetama kui üks väärikas oma eluga igati rahul olev kass?
*Kas teie teadsite, et Kygo on pärit Bergenist?

3 comments:

 1. Järgmine kord, kui taevas oma sinisemat poolt näitab ja sa inimesi püüdma lähed, siis küsi paar personaalset küsimust ka pildi juurde. Et oleks ikka täiskomplekt.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma täiega mõtlesin sellele, ent siis meenus mulle, et olen ikkagi külmade inimestega täidetud riigis (ja uje olen ka) :(

   (sinuga koos vabalt)

   Delete
 2. I would like to say that this blog really convinced me to do it! Thanks, very good post. truthful news

  ReplyDelete