December 31, 2016

Klass: elu pärast

Enne veel, kui ilutulestikud pea kohal plahvatavad ning kõrvus kaiguvad kaksteist kellalööki, mainin kiiruga ära, et käisin oma elu esimesel klassikokkutulekul. Vanemad tegid uudist kuuldes suured silmad: nemad olid oma klassidega esimest korda kokku saanud kuskil kümme aastat pärast lõpetamist, et vahetada üksteise titepilte. 
Meie titepilte ei vahetanud. Küll aga näis kõigest pooleteistaastane vahe lõpetamise ja praeguse kokkutuleku vahel igati õigustatud: kõigi elud on praegusel põneval eluperioodil väga intensiivses muutustepöörises. Pajatusteemat niisiis jätkus. Esimese õhtu kõrghetkel oli meid, Treffneri poegi ja tütreid, kokku tulnud üheksateist (napilt-napilt üle poole klassi). Tegime väikesed pitsid, vaatasime kolme aasta jooksul kogunenud pilte, kütsime saunamaja ja suundusime järgmisel hommikul rabamatkale (kus - nagu üks allolevatest piltidest ka õige pea tõestust annab - jäime parajalt jänni). Järgmisel korral jälle! (Ja mine sa tea - ehk ka titepiltidega?!?!?!?!)
Soovin kõigile blogilugejatele meeleolukat aastavahetust - et ikka oleks, mida mäletada (ja et siis mäletaks ka)! Loodetavasti ristuvad meie teed blogimaastikul ka uue aastanumbri sees! :)
Maris out!

No comments:

Post a Comment