December 17, 2016

Viimased päevad Bergenis

...on möödunud kiiresti. Pärast eksameid lendas siia isa, kellega oleme linnas tiirutanud ja korterit korrastanud. Pooleteise tunni pärast tagastame võtmed ja hakkame koos lennujaama poole liikuma. 
Olen nüüdseks kõigiga hüvasti jätnud: mul on raske hoida vaka all oma rõõmu armsate kodukootud kingituste (ühe puhul sõna otseses mõttes kootud!) üle, millega lagedale tuldi. Nende surumine kohvritesse oli mõistagi omaette katsumus, kuid sain hakkama. 
Pildid pärinevad viimase päeva kohvikukülastusest. Vähemalt sama särtsakatel ja rõõmsatel toonidel jään meenutama ka oma vahetussemestrit Bergenis.
 Tsau-tsau, Norra! See ei jää kindlasti viimaseks korraks, kui mu jalg su pinda puudutab!

2 comments:

 1. Heiii!! Kas Sa oled vegan? Nüüd viimase aja postitusi lugedes märkasin tekstis näiteks sõna "melassisiirup" (mis tundub piisavalt spetsiifiline asi, millest paljud ilmselt kuulnud ei ole :D) ning palju muud taimset toitu :D Küsin enda huvist.

  Ilusat jõuluaega sulle! <3

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei, olen küll jah! :):)
   Ma pole sel teemal veel avalikult sõna võtnud, kuna tegemist on olnud niivõrd isikliku rännakuga, et see on põhjalikult muutunud mu vaateid elule ja tulevikule - pole just kerge seda kõike sõnadesse vormida, mis hinges pakitseb. :D
   Aga mul on hea meel, kui tavalistest tekstidestki uued vaated juba läbi kumavad!

   Ilusat jõuluaega sinulegi! <3

   Delete