Minust

Mina olen Maris ning hetkel on mul pooleli kahekümne kolmas ellips ümber Päikese. Olen lõpetanud oma bakalauruseõpingud Rostocki ülikoolis poliitika ning meedia ja kommunikatsiooni erialal. 2017. aasta sügissemestril täiendasin end Erasmuse programmi kaudu Aarhuse ülikoolis Taanis ning 2016. aasta sügissemestril Bergeni ülikoolis Norras. Hetkel on kätte jõudnud pikisilmi oodatud eneseharimisperiood ja üürike aeg iseendale, enne kui sukeldun pea ees magistriõpingutesse. Luuletan ja mõtisklen. Joon punast veini ja käin Auras ujumas.
Tulevikus tahan olla sama kartmatu ja tugev kui Pipi. Kavatsen  seigelda mööda võõraid maid ja teid, suhelda erinevate inimestega ning ammutada elutarkust. Siis naasen pisikesse ja armsasse ahiküttega puumajja Tartus, kus hakkan korraldama igakuiseid kultuuri- ja tantsuõhtuid. :)
Mu elu on olnud alati väga tihedalt läbi põimunud muusika ja kirjandusega - toime ei tuleks ma tõenäoliselt kummatagi. Armastan sporti ja tegelen fotograafiaga, mulle imponeerivad head teatritükid, mõtlemapanevad filmid, sügavad arutelud, skandinaavialik heaoluühiskonnamudel, matkamine, "Plekktrumm", öised tähevaatlused, varahommikused suplused rabalaugastes, Arvo Pärt, vihaseks köetud saun, saksa keel, toekad pudruhommikud, uued ja huvitavad inimesed, vaarikad, rokk-kontserdid, indie ja folk, kaneelisaiad, ajalugu, idamaad, muinasjutud, valge värv, keelpillid, vihma lõhn, lehesajune oktoober, animafilmid, võõrad riigid, piparmünditee, vanaema valged klaarid, hääletamine ja Couchsurf'imine, mustikal- ja seenelkäigud, Supilinn ja Karlova, telkimine, prügisukeldumine, luulekogud, kunstimuuseumid, ooper, eesti keel, füüsiline töö, lõkkeõhtud, must kohv, mööda mäenõlvu rulluv udu, pillide häälestamine vahetult enne etenduse algust, taaskasutus, maagiline realism, tume šokolaad, uued väljakutsed, hilisõhtused rattatiirud ja palju enamatki! Ma söön taimi, mitte loomi, ja kavatsen oma edasise elu rõhuasetuse sättida meie planeedi jätkusuutlikkuse nimel töötamisele. 
Kui ihkad teada rohkemat, siis on blogi just õige koht, kust otsida!

No comments:

Post a Comment